Terug naar hoofdinhoud

CGSO opent deuren op nieuwe locatie in Brugge

Het CGSO heeft een nieuwe thuis gevonden! Het CGSO (Centrum voor Geboorteregeling en Seksuele Opvoeding) zet zich al meer dan 50 jaar in voor seksuele gezondheid en een positieve beleving van relaties, seksualiteit en intimiteit. Via workshops, vormingen en ondersteuning voor scholen, organisaties en professionals maakt het CGSO thema’s zoals relaties, gender, diversiteit en seksuele gezondheid bespreekbaar. Zo draagt de organisatie bij aan een samenleving waarin iedereen zichzelf kan zijn en op een veilige en respectvolle manier relaties en seksualiteit kan beleven. 

De organisatie verhuisde naar nieuwe kantoren in de Hauwerstraat 3D in Brugge, aan het beursplein, waar ook huisvandeMens gevestigd is, op het nummer 3C en het ontmoetingscentrum De Brug op het nummer 3A. Op vrijdag 9 oktober 2026 werd de nieuwe locatie feestelijk ingehuldigd.

Met de verhuis naar de Hauwerstraat is het CGSO klaar voor een nieuw hoofdstuk. De nieuwe werkplek op de derde verdieping biedt een fijne omgeving om de werking verder uit te bouwen en bezoekers en partners te verwelkomen. 

Feestelijke opening

Op vrijdag 9 oktober zette het CGSO vanaf 16.30 uur de deuren open om de nieuwe locatie officieel in te huldigen. De opening vormde een mooie gelegenheid om de nieuwe werkplek te ontdekken en samen stil te staan bij deze belangrijke stap.

Op het programma stonden een officieel openingsmoment, rondleidingen door de nieuwe kantoren en een gezellige receptie met een hapje en een drankje. Daarnaast was er ruimte om elkaar te ontmoeten, bij te praten en samen te klinken op de toekomst.

Bekijk de sfeerbeelden van de opening

Bezoek de website van het CGSO 

cgso nieuwe kantoren